Jak vybrat autokaravan

Jak správně vybrat autokaravan?

Jak vybrat autokaravan podle využití

V tomto jednoduchém návodu jsme se zaměřili na základní kroky, které jsou důležité ke správnému naplánování dovolené a většiny podle nás důležitých věcí, které by vám mohli při špatné volbě vaší dovolenou znepříjemnit. 
 
1 správné rozhodnutí - základem bezproblémové dovolené je odhodlání a chuť užít si cestování s obytným autem - autokaravanem na 100%. K tomuto rozhodnutí je dobré využít informací od lidí, kteří již s autokaravanem cestovali. Doporučujeme využít informace od blízkých přátel popřípadě vyhledat zajímavé cestopisy na internetu.

2 výběr termínu - dovolenou má většina z nás spojenou s létem, ale při cestování obytným autem je krásná dovolená po celý rok. Důležité při volbě termínu je objednání autokaravanu v dostatečném předstihu, protože se vám může stát, že váš termín bude vyprodán. Toto se týká hlavně letních termínů, které bývají vyprodané už několik měsíců předem. Výhodou termínů mimo hlavní sezonu je bezesporu nižší cena.
 
3 výběr destinace - tento krok je velmi důležitý. Je nespočet míst dostupných autokaravanem od Česka až po vzdálenější místa i mimo Evropu. Při tomto výběru je potřeba brát ohled na počet řidičů ve voze,
na čas který chcete strávit přímo cestováním a v neposlední řadě také kolik peněz chcete do dovolené investovat. Každý ujetý kilometr se totiž stává v celkovém součtu nezanedbatelnou položkou.
Z našich zkušeností i ze zkušeností našich klientů a přátel, může být krásným a nezapomenutelným dobrodružstvím i dovolená strávená v okruhu do 100km od vašeho bydliště.

4 výběr půjčovny autokaravanů - je mnoho firem, které se zabývají půjčování obytných aut - autokaravanů  a výběr je stejně jako u jiných oborů těžký. My klademe důraz na osobní jednání s klientem a snažíme se mu co nejlépe poradit při výběru vozidla a doplňků. Zároveň se snažíme předat co nejvíce zkušeností a poznatků, které mohou předejít případným problémům při cestování i při pobytu a také vám mohou celou dovolenou udělat příjemnější. Při samotném předání nabízíme půjčení 7 dní v týdnu včetně svátků a to buď na sedmi pobočkach naší firmy, nebo po dohodě jsme schopni vozidlo přistavit i přímo k vám. A tyto služby včetně nostop asistenční služby a pomoci na telefonu nejsou u naší konkurence běžné.


Jak vybrat autokaravan podle výbavy

1 výběr vozidla - v nabídce půjčoven obytných automobilů je nespočet jejich značek, typů a provedení. Důležité je, jak chcete dovolenou strávit a tomu lze také přizpůsobit výběr. Pro správný výběr doporučuji nechat si poradit přímo v půjčovně obytných automobilů. Například my v tuto chvíli nabízíme 3 typy vozidel, které jsou svými variantami vnitřního uspořádání vhodné pro téměř jakékoliv využití. Všechna naše vozidla patří do kategorie vozidel do 3500kg a jejich řízení je i díky doplňkům v jejich výbavě téměř stejné jako řízení většího dodávkového vozidla.

2 výběr doplňků - v nabídce půjčoven je mnoho doplňků k cestování i pobytu. Z nabídky naší firmy je to např. elektrocentrála, kempový nábytek či nafukovací motorový člun. Výhodou obytného auta je velikost zavazadlového prostoru a díky tomu si sebou můžete vzít téměř cokoliv. Všechny naše vozy jsou například vybaveny nosiči jízních kol a při pobytové dovolené je kolo velmi dobrým dopravním prostředkem při cestách na nákup a podobně.

Doufáme, že Vám přečtení tohoto návodu bylo ku prospěchu a v případě, že si nevíte rady nebo se nemůžete rozhodnout, rádi se s vámi pobavíme a sdělíme podrobnější informace, které vám pomůžou při výběru vaší dovolené.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Jak vybrat autokaravan?)






Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 725 732 732